Pedodoncja

Stomatologia dziecięca jest naszą pasją. Szczególną troską otaczamy naszych małych pacjentów. Wiemy, jak bardzo ważny jest pierwszy kontakt dziecka z gabinetem oraz lekarzem stomatologiem. Dlatego w naszej klinice staramy się zapewnić małym pacjentom przyjazną atmosferę oraz komfort.

Przed wizytą dziecko ma możliwość zrelaksowania sie w kąciku zabaw. Nasz stomatolog dziecięcy  to osoba, która dzięki swojemu doświadczeniu oraz wiedzy, wie jak podejść do dziecka, tak aby zabieg stał sie bezstresowy. Nasza klinika zyskała renomowany certyfikat programuGabinetów Przyjaznych Dziecku” oraz aktywnie w nim uczestniczy.

Pomóż dziecku cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem przez długie lata. Mleczne zęby, gdy są chore, bolą tak samo, jak stałe, a sam proces próchniczy przebiega w nich znacznie szybciej. Zepsute zęby mleczne stają się także źródłem próchnicy dla wyrzynających się zębów stałych. Możesz ustrzec swojego malucha przed bólem borowania. Wystarczą tylko dobre chęci.

Podstawą opieki stomatologicznej w przypadku dzieci jest zapobieganie powstawaniu patologii w uzębieniu, a więc w pierwszej kolejności profilaktyka próchnicy zębów mlecznych i stałych oraz profilaktyka wad zgryzu. Warto pamiętać, że wszystkie zabiegi profilaktyczne są całkowicie bezbolesne, co pomaga w nawiązaniu dobrego kontaktu między dzieckiem a prowadzącym je lekarzem stomatologiem, a w dalszej pespektywie zmniejsza opór dziecka przed wizytą u dentysty. Rezultatem rozpoczęcia stosowania zabiegów profilaktycznych w jak najmłodszym wieku może być utrzymanie uzębienia dziecka w doskonałym stanie, bez próchnicy.

Czytaj więcej...

ELIXIR - Klinika Dentystyczna

Klinika Dentystyczna Elixir

ul.Fabryczna 1

05-077 Warszawa-Wesoła

ico tel 22 773 21 12     ico tel 518 662 799

facebookklimatyzacjaparkingudogodnienia dla niepełnosprawnychpłatność kartąico qr

Copyright © 2023 Klinika Dentystyczna Elixir All rights reserved