O nas

Działalność została rozpoczęta w 1997 r. otwarciem gabinetu przez lekarza stomatologa Małgorzatę Nowicką-Olejko.

Od początku najważniejsze było zapewnienie najwyższej jakości usług naszym pacjentom z wykorzystaniem wiedzy i fachowości naszego personelu oraz wysokiej klasy sprzętu medycznego ciągle doskonalonego i wzbogacanego o nowe elementy. 

Oferujemy pełen zakres usług dla dzieci i dorosłych, jak stomatologia zachowawcza (m.in. bezwiertłowe metody leczenia), chirurgia stomatologiczna, implantologia, protetyka, choroby przyzębia, jak również stomatologia estetyczna.

Dużą troską otaczamy naszych najmłodszych pacjentów tworząc przyjazną atmosferę, współpracując z psychologiem zapewniamy wysoki komfort leczenia. 

Prowadzimy szeroką diagnostykę: RTG: RVG, pantomogram, tomografię

Ambicją naszej kliniki jest zapewnienie skutecznych, trwałych oraz estetycznych efektów leczenia. 

Obecnie klinika mieści się w budynku dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych (na parterze), w dogodnej lokalizacji - Fabryczna 1, róg ulicy Gościniec w Warszawie.

ELIXIR to nowoczesna klinika dentystyczna znajdująca się w dzielnicy Wesoła na osiedlu Stara Miłosna o bogatym i zaawansowanym wyposażeniu oferująca wiele usług medycznych związanych ze stomatologią dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy do odwiedzin kolejnych sekcji serwisu dla pozyskania dodatkowych informacji o naszej placówce.

ELIXIR - Klinika Dentystyczna

Klinika Dentystyczna Elixir

ul.Fabryczna 1

05-077 Warszawa-Wesoła

ico tel 22 773 21 12     ico tel 518 662 799

facebookklimatyzacjaparkingudogodnienia dla niepełnosprawnychpłatność kartąico qr

Copyright © 2023 Klinika Dentystyczna Elixir All rights reserved